napětí a zábava


O nás

Nakladatelství IRGONA vydává především zábavné knihy pro chvíle odpočinku a pohody. U nás najdete nejrůznější žánry od tajemných detektivek a napínavých krimipříběhů, přes thrillery, nechybí ani pohádky pro děti, chystámě i zábavné a vtipné příběhy o zvířatech a lidech. Vydáváme především beletrii, ale zhruba 10% produkce tvoří i jiné druhy knih.

Chcete-li se blíže seznámit s knihami, které vydáváme, rozklikněte si na těchto webových stránkách sekci Ukázky z knih.

Bližší, podrobnější informace o našich knihách najdete také na internetovém blogu https://super-knihy.blogspot.com 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. (e-mail: irgona.cz@gmail.com)

Jsme vždy rádi, když nám napíšete Vaše názory, připomínky, náměty. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcete si knihy z nakladatelství Irgona zakoupit? Tyto publikace najdete v nabídce mnoha knihkupectví po celé ČR, zejména v knihkupectvích knižní sítě Kosmas (adresy těchto knihkupectví najdete na www.kosmas.cz, info na telefonech 234 141 224 nebo 224 225 558).

Máte zájem o zaslání tištěné verze knihy na dobírku? Pokud nebudete moci knihy v tištěné podobě sehnat ve Vašem knihkupectví, napište nám na e-mail: irgona.cz (zavináč) gmail.com, v e-mailové zprávě uveďte prosím svoji poštovní adresu, kam budete chtít knihu zaslat a informujte nás, o kterou publikaci máte zájem. Naše nakladatelství Vám ji pošle do tří pracovních dnů na dobírku. Cena knihy bude v tomto případě výrazně zlevněná. (na 59,- Kč za jednu knihu)

Tištěné knihy jsou k dispozici na e-shopech www.kosmas.cz, www.bux.czwww.hezkevanoce.cz a dalších...

Máte zájem o elektronickou verzi knihy? Elektronickou verzi knižních titulů z naší produkce najdete na: www.palmknihy.cz,  www.eReading.czwww.databook.cz , www. kosmas.cz, www.rajknih.cz, www.datart.cz (pokaždé v sekcích beletrie a následně v sekci krimi/detektivky) a mnoha dalších.